Project Nemesis

Novinky

Holymord

Holymord

03/15/13 03:35:27

Server Holymord představuje unikátní spojení RolePlay hry a příkazů, které jsou jinak dostupné pouze GameMasterům.

Se stálou základnou hráčů a téměř každodenními eventy se ve hře pořád něco děje a je jen na Vás, jestli zábavů budete vytvářet, nebo si ji jen užívat.

Díky propracovanému systému pozemků a speciálním funkcím utility centra si můžete koupit kousek wow světa, který bude jen Váš a pouze Vy budete rozhodovat co se na něm bude dít.

Vlastník serveru - Jind
Administrátor serveru - Raven
Patch - 3.3.5a (12340)

Trailer Dragonmaw

10/15/11 01:09:54

 

Dovolujeme si Vám představit náš nový trailer pro server Dragonmaw.

Jistě jste si všimli, že trailer obsahuje spoustu věcí, například i dungy, které ještě nejsou otevřeny officiálně na server. Důvod pro zveřejnění všeho co se dá v cataclysmu dosáhnout je kvůli tomu, aby trailer byl stále aktuální. Neboť pokud by tam nebylo vše a zrovna by jsme otevřeli novou instanci, tak by trailer už neodpovídal hodnotám serveru.

 

A proto jsme se rozhodli do traileru zařadit vše, a aby jsme dodrželi férové jednání, tak u věcí, které na serveru ještě nejsou pro veřejnost přístupné, tak obsahují značku "IN DEVELOPMENT" tato značka se vždy objevý u věci, která je zavřená a ve vývoji.

Trailer neobsahuje pouze effekty pro show a další, ale trailer jako jedna z mála obsahuje iinformace o serveru, které hráči pomohou vybrat si dle svého názoru. Hráči tento trailer řekne co potřebuje vědět, neboť neni zaveden jen na krásů, ale i na informační hodnotu.

Snad se Vám trailer bude líbit a budete ho zveřejňovat i dál. Vše návštěvníkům i hráčům děkujeme za Vaší pozornost nebo věrnost.